Firma ESEN zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową tylko i wyłącznie nowych części samochodowych.

Istniejemy na rynku motoryzacyjnym od 2008 roku. Od tego czasu udało nam się wyselekcjonować dostawców których produkty cechują się wysoką jakością w stosunku do ceny produktu.

Jesteśmy również głównym dystrybutorem marki SKV.

logo SKV

Początkowo marka znana była głównie pod nazwą SKV GERMANY. Z czasem, w ramach zmiany strategii marketingowej, zaprzestano używać dodatkowego członu. Związane jest to z zwiększonym przywiązaniem do polskiej gospodarki oraz zwiększonej ekspansji marki na rynki całego świata.

Obecnie marka SKV jest już dystrybuowana niemal w całej EUROPIE, a w przyszłości planowane jest rozszerzenie działalności na rynki pozostałych kontynentów.

Marka SKV rozwija się bardzo dynamicznie ciągle poszerzając swoją ofertę nie tylko o nowe pozycje, ale również o całe grupy asortymentowe.

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają stosowne certyfikaty jakościowe i bezpieczeństwa. Towar pakowany jest w oryginalne opakowanie producenta zawierające hologram potwierdzający autentyczność produktu. Oferowane przez nas produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Produkty naszej firmy oferowane są przez duże hurtownie, małych dystrybutorów oraz lokalne sklepy i warsztaty motoryzacyjne w Polsce oraz za granicą.